понеділок, 26 вересня 2016 р.

Відразу сім медалей завоювали спортсмени Черкаської обласної федерації шинкіокушинкай карате

Відразу сім медалей завоювали спортсмени Черкаської обласної федерації шинкіокушинкай карате ( тренер К. С. Слуцька) на відкритій першості по Одеській області шинкіокушинкай  карате серед  дітей, юнаків та юніорів у розділі «кумите» - «OPEN ODESSA REGIONAL SHINKYOKUSHINKAI SUPERIORITY»  24 вересеня 2016 р.

Команду ЧОФШК м. Умань представляли 7 спортсменів і всі вони повернулися з нагородами: Марченко Каріна - 1 місце, Казановська Христина - 1 місце, Гевеленко Микола - 2 місце, Оханський Олександр - 3 місце, Секретарюк Влад - 3 місце, Рибак Євгеній - 3 місце, Віштал Андрій - 3 місце.
   Хочеться відзначити роботу дівчаток Марченко Каріни і Казановської Христини, які стали чемпіонками, так само проявив себе Гевеленко Коля! Вітаємо чемпіонів і призерів турніру, бажаємо подальших перемог!

У турнірі взяли участь близько 250 осіб, більшість з них це новачки і спортсмени з невеликим досвідом, а також більш досвідчені бійці. Дякуємо організаторам турніру -  Федерації шинкіокушинкай карате Одеської області та  Федерації шинкіокушинкай карате України (ФШКУ) за проведений захід!